Loading Події

« All Події

Track Incognita 2019

Серпень 31, 2019, Субота - 12:00 - Вересень 1, 2019, Неділя - 12:00

Track Incognita

Пригодницькі командні змагання з елементами орієнтування в українських Карпатах. Проводяться в останні вихідні серпня. Початок в Сб о 12.00.

Вид змагань: гібрид-рогейн.

Контрольний час:
1.Категорія “Hard” – 24 год;
2.Категорія “Easy” – 12 год.

Команда складається з 2-3 чоловік. Вік учасників – не менше 18 років (особам до 18 років дозволяється брати участь лише у команді разом з батьком або/і матір’ю).

Місце Старту та Район змагань оприлюднюється не менше ніж за місяць до початку змагань. Карта з контрольними пунктами (КП) оприлюднюється в день Старту. Старт і Фініш знаходяться в одному місці. Порядок взяття КП – довільний, але логіка руху для отримання решти КП визначається обмеженим часом роботи суддівських КП.

Особливості:
На Старті учасники отримують не всі КП. Є декілька суддівських КП, на яких учасники зможуть отримати наступну частину КП. КП оцінюються в “1”, “2” і “3” бали. При цьому, взяти всі КП майже неможливо.

Умови визначення переможців:
1.Фінішувати в межах контрольного часу;
2.Подолати дистанцію в повному складі;
3.Взяти найбільшу кількість балів.
Команда яка фінішувала пізніше (в межах контрольного часу), але взяла більшу кількість балів, займає вище місце в рейтингу. Якщо команда фінішує не в повному складі, вона займає місце в рейтингу після всіх команд, які фінішували в повному складі, незважаючи на кількість взятих балів.


Дистанція:

Деталі

Початок:
Серпень 31, 2019, Субота - 12:00
Кінець:
Вересень 1, 2019, Неділя - 12:00
Подія Categories:
, ,
Сайт:
Відвідати сайт »

Організатор

Track Incognita
Сайт:
Відвідати сайт »

Місце проведення

Івано-Франківська область
Івано-Франківська область Ukraine