Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Smart Race – приключенческая гонка

Травень 18, 2019, Субота - 10:00

Smart Race - приключенческая гонка

“SMART RACE” – абсолютно новий спортивний проект. Це мульти-гонка по розміченій дистанції, яку необхідно подолати бігом з елементами орієнтування, з подоланням перешкод, стрільбою по мішенях.

Дисципліни:
– 4+ км
– 8+ км
– 4+ км команда (3 людини)

18 травня 2019 р. в Лісопаркової зоні на лижній базі «ТЕМП» Харків пройде зовсім новий спортивний проект “SMART RACE” – для кожного, хто любить активний відпочинок!

Біжи, орієнтуйся, стрибай, повзи, переборюй, стріляй – випередити з розумом суперника.

Дізнайся свій творчий хист швидко приймати рішення, орієнтуватися на місцевості, швидко долати перешкоди, вправно і влучно вражати мішені.

Дані змагання неминуче познайомлять з навичками використання карти на пересіченій місцевості, вирівнявши шанси швидкісного бігу по розміченій дистанції і орієнтуванні на місцевості, вигострить швидкість прийняття рішення під час бігу при виборі шляху руху, проявить кмітливість при проходженні туристичних перешкод в динаміці і закінчить перевіркою влучності спортсмена при ураженні мішеней з пейтбольного рушниці.

На сторожі можливості схитрувати і зрізати дистанцію буде використовуватися спортивна електроніка.

Дана гонка спрямована на отримання учасникам досвіду воєнізованої підготовки і проявить найбільш підготовлених спортсменів, які вміють в гармонії впоратися своєю волею, інтелектом і фізичною формою.


Дистанція: 8 км4 км

Деталі

Дата:
Травень 18, 2019, Субота
Час:
10:00 - 15:00
Подія Categories:
, , ,
Сайт:
Відвідати сайт »

Організатор

КСО Компас
Сайт:
Відвідати сайт »

Інша

Дистанція:
8 км, 4 км

Місце проведення

Харків
Харків, Ukraine