Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Night Madness 2019 | Нічний веломарафон

Жовтень 19, 2019, Субота - 18:00

Night Madness

NIGHT MADNESS 2019 НІЧНИЙ ВЕЛОМАРАФОН

Розділ 1. Мета змагань

Популяризація гірського велосипеда та велосипедного руху в Україні.
Визначення найкращих спортсменів-аматорів велосипедного MTБ-спорту України.
Пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку.
Розвиток нових тенденції в організації велосипедних заходів в Україні.

Розділ 2. Назва та місце заходу

NIGHT MADNESS 2019 НІЧНИЙ ВЕЛОМАРАФОН

Брюховицьке лісництво

19 жовтня 2019 року. Реєстрація з 16.00 до 17.30 год, старт о 18.00 год, закриття стартових воріт 23.30 год.

Розділ 3. Умови участі

NIGHT MADNESS 2019 НІЧНИЙ ВЕЛОМАРАФОН – це загальнодоступні масові спортивні заходи, які відбудуться у вказаний термін у певній місцевості. Учасником марафону може стати кожен охочий, який виконає такі умови:

Матиме не менш як 18 років (Всі учасники, які не досягли віку 18 років, повинні надати письмовий нотаріально завірений дозвіл на участь у змаганнях від своїх батьків або опікунів, можлива також особиста присутність батьків чи опікунів. В обидвох випадках необхідні документи, що засвідчують родинні зв’язки із неповнолітнім).
Заповнить анкету учасника та підпише її під час отримання стартового номера.
Підпише розписку-відмову від претензій до організаторів, де повідомить в письмовій формі про взяту на себе особисту відповідальність за відповідний для участі в змаганнях стан здоров’я і повідомить про проходження відповідного медогляду, який це підтверджує; відмовиться від претензій до організаторів МТБ марафонів щодо потенційно можливих шкідливих наслідків для свого життя, здоров’я чи майна у зв’язку з участю у змаганнях.
Зробить внесок на рахунок організатора на вказані банківські реквізити або готівкою в офісі змагань у вказані терміни.

Заповнивши форму заявки (в електронному або письмовому вигляді), учасник приймає такі положення:

Організатори, партнери організатора і особи, пов’язані з проведенням і організацією перегонів, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження та псування майна, які можуть виникнути до, під час або після перегонів.

Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров’я чи майна у зв’язку з участю у змаганнях, а також несуть відповідальність за всю шкоду заподіяну своєму чи інших осіб життю, здоров’ю та майну, а також немайнову шкоду.

Всі учасники зобов’язані підтвердити, що за станом здоров’я вони можуть брати участь у велосипедних змаганнях та пройшли відповідне медичне обстеження, яким підтверджується така можливість (наявність медичної довідки). Відсутність підтвердження проходження медичного огляду лежить на відповідальності учасників.

Всі учасники беруть участь у змаганнях тільки добровільно і за власною згодою.

Всі учасники, котрі беруть участь у змаганнях, дають згоду на обробку своїх персональних даних для подальшого використання їх організатором змагання у майбутніх марафонах, у маркетингових цілях.

Кожен учасник марафону зобов’язаний одягнути велосипедний шолом та застібнути його, та мати хоча б один справний передній ліхтар та задній сигнальний ліхтарик. Якщо під час проходження дистанції учасника буде помічено без шолома, або його шолом буде розстебнутий, або він буде проходити дистанцію марафону без переднього ліхтаря, його дискваліфікують на ці перегони.

Стартові внески

Вартість участі у змаганні становить:

300 грн – при оплаті до 30 вересня 2019 року

350 грн – при оплаті від 1 до 15 жовтня 2019 року

450 грн – при оплаті після 18 жовтня 2019 року

17 жовтня 2019 року – останній день, коли можлива сплата по перерахунку, причому після здійснення оплати для її підтвердження необхідно надіслати скан-копію або фотографію квитанції на електронну скриньку: ndrosen@gmail.com з вказанням прізвища та імені в темі листа, а також мати її при собі під час отримання стартового номера.

Платежі, зроблені на рахунок організатора, поверненню не підлягають. Платежі здійснюються за конкретного учасника і передачі третім особам не підлягають.

Старт марафону масовий, за категоріями

Маршрут буде ознакований сигнальною стрічкою та світловідблискуючими елементами, і контрольований персоналом на деяких ділянках.

На маршруті буде організовано контрольний пункт. Непроходження цього КП призведе до дискваліфікації. Пройти КП означає зчитати в зчитуючому пристрої дані з електронного чіпа, який буде виданий кожному учаснику. При отриманні електронного чіпа, учасник оплачує заставу в розмірі 100 грн, яка повертається йому після повернення чіпа організаторам.

Учасники перегонів зобов’язані дотримуватися діючих Правил дорожнього руху України.

Учасники перегонів зобов’язані дотримуватись пунктів цих Положень і ставитися з повагою до інших учасників змагань, суддів, організаторів, правоохоронних органів та медичного персоналу під час перегонів.

Учасники перегонів зобов’язані дотримуватися етичної поведінки (зокрема, не використовувати ненормативну лексику), принципу чесної гри, поваги до навколишнього середовища.

Під час проходження дистанції заборонено використання скляної тари й інших предметів, що можуть загрожувати життю і здоров’ю інших учасників або вболівальників.

Усе сміття можна залишати в зоні старту/фінішу, де буде організовано смітники. Учасники, які смітитимуть на трасі, можуть бути дискваліфіковані за неповагу до навколишнього середовища.

У випадку коли учасник прийняв рішення зійти з дистанції, він зобов’язується повідомити організаторів про таке рішення. Номер телефону для повідомлення 063 217 58 37.

Вікові категорії

Чоловіки – до 35 років

Жінки – до 35 років

Чоловіки 35+ – від 35 років

Жінки 35+ – від 35 років

Якщо у відповідній віковій категорії буде зареєстровано менше п’яти осіб та з інших причин, організатори залишають за собою право змінювати кількість вікових категорій і категорій за статевою ознакою.

Нагородження проводитимуть по кожній віковій категорії окремо (по 3 призові місця).

Марафон проходитиме круговою трасою, довжиною 7 км.

Переможцем вважатиметься учасник, який пройшов максимальну кількість повних кіл. Стартові ворота закриваються о 23.00 годині, після чого змагання продовжуються тільки для тих учасників, котрі встигли почати наступне коло. Серед учасників, які проїхали однакову кількість кіл, кращим вважається результат учасника, який завершив коло раніше за інших.

Організатор не несе відповідальності за будь-які зіткнення та аварії на дорогах.

Ці Положення одночасно є Правилами проведення змагань NIGHT MADNESS 2019.

 


Дистанція:

Деталі

Дата:
Жовтень 19, 2019, Субота
Час:
18:00 - 23:59
Подія Category:
Сайт:
Відвідати сайт »

Організатор

MTBStock Cycling Team
Сайт:
Відвідати сайт »

Місце проведення

Львів
Львів, Львівська обл. Ukraine