Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Kyiv Trail

Червень 26, 2021, Субота - 07:00

Подія навігація

Kyiv Trail

Kyiv Trail — змагання від ваших улюблених трейл-організаторів Ukrainian Trail League!
Це трейл, що відкриває столицю з неочікуваної сторони.
Трейл, де кросами в пісок і в брід.
Трейл, завдяки якому опиратися любові до пересіченої місцевості буде більше несила!

Вітаємо на Kyiv Trail – справжній трейловій пригоді в межах міста. На вас чекає мальовнича траса серед озер та каналів Жукового острова, стежки вздовж столітніх дубів та Сталінський тонель, який будувався під річку Дніпро. А для тих, хто обирає найдовшу дистанцію будуть ще й броди по болотах та відрізок з піщяними дюнами!

🔸 Kyiv Trail 27K. Якщо ти обрав цю дистанцію, то скоріш за все ти готовий до всього чи принаймні так думаєш 😉 У нас є чим тебе здивувати – після того як ти розімнешся на стежках Жукового острова, ми перекинемо тебе в болотяні місцини, де тобі прийдеться трохи забруднити свої ніжки, а потім перевіримо як ти бігаєш по пісках. Пару кілометрів вистачить?

🔸 Kyiv Trail Medium 12K. Чудова дистанція для тих, хто пробує трейл вперше – мальовничі стежки вздовж озер та каналів та пробіжка по даху Сталінського метро чекають тебе тут.

🔸 Kyiv Trail Short 6K. Якщо ти біговий новачок або просто не любиш розтягувати задоволення, але вже розумієш що асфальт це не твоя стихія то це саме те що ти шукаєш!

Реєстуйся на Kyiv Trail!


Дистанція: 27 км12 км6 км

Деталі

Дата:
Червень 26, 2021, Субота
Час:
07:00 - 18:30
Подія Category:
Сайт:
Відвідати сайт »

Інша

Дистанція:
27 км, 12 км, 6 км

Місце проведення

Київ
Київ, Ukraine