Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

DNEPR Adventure RACE 2018

Вересень 6, 2018, Четвер - 16:00 - Вересень 9, 2018, Неділя - 15:00

DNEPR Adventure RACE 2018

Основним завданням пригодницької гонки є вдосконалення тактичної і технічної майстерності мандрівників, пошук і відпрацювання нових тактичних і технічних прийомів, що забезпечують безпечне проходження різних туристичних маршрутів в екстремальних ситуаціях.

Програма гонки

06.09.2018:
з 16:00 – заїзд учасників до базового табору
з 18:00 до 20:00 – робота мандатної комісії, реєстрація команд класу Еліт

07.09.2018:
з 8:00 до 10:00 – робота мандатної комісії, реєстрація команд класу Еліт, перевірка спорядження команд.
з 8:00 – видача карт для класу Еліт
10:00 – брифінг для класу Еліт
11:00 – старт гонки для класу Еліт
з 16:00 – 20:00 – робота мандатної комісії, реєстрація команд

08.09.2018:
з 8:00 до 10:00 – робота мандатної комісії, реєстрація команд, перевірка спорядження команд.
з 8:00 – видача карт
10:00 – брифінг
11:00 – старт гонки для класів Трек, Каяк, Вело.

09.09.2018:
11:00 – завершення контрольного часу гонки для всіх класів.
15:00 – нагородження.

Класи і порядок проходження:

Гонка проводиться в чотирьох класах: Еліт, Каяк, Вело та Трек
Контрольний час: для класу Еліт – 48 годин, для класів Каяк, Вело та Трек – 24 години.
Старт в класах загальний.
Склад команди для всіх класів – 2 людини
Клас Еліт: проходження дистанції на велосипеді, каяку і трекінг (всі етапи з орієнтуванням), з можливістю проходження тех. етапів.
Клас Каяк: проходження гонки на каяку, байдарці (крім етапів трекінгу) з можливістю проходження тех. етапів. Наявність плавзасоба буде перевірятися на кожному з ПЗ.
Клас Вело: проходженіє гонки на велосипеді (крім етапів трекінгу і водних етапів) з можливістю проходження тех. етапів.
Клас Трек: пішохідна дистанція (крім водних етапів) з можливістю проходження тех.етапов.
Проходження водних етапів на плав. засобі або без нього, буде описано в умовах для кожного з етапів.

Порядок проходження гонки:

Перед стартом для всіх класів передбачений техно пролог. За його проходження команда отримує відповідну наклейку з якою команда допускається до проходження складнішого технічного етапу на одному з ПЗ. Цей етап називається Техно оцінюється додатковими балами. Умови для техно прологу і відповідного етапу будуть описані пізніше.

Для класу Еліт: дистанція за вибором включає в себе етапи веслування на каяку (байдарці) з елеметов орієнтування, етапи велоорієнтування, пішохідний орієнтування, проходження тех. етапів, лінії прихованих КП, подолання водних і сухопутних перешкод з велосипедом, човном і т.д. Основна дистанція буде проходити по Новомосковському і Павлогорадського районам, в Самарському лісі, по руслу річки Самара і прилеглим плавнях. Рух по дистанції на кожному з етапів має бути виконано згідно з описом цих етапів.

Для класу Каяк: дистанція за вибором включає в себе плавання, веслування з елементами орієнтування, трекінг (орієнтування по спортивній карті без плавзасоби), проходження тех. етапів, взяття прихованих КП, подолання водних і сухопутних перешкод. Район дистанції: річка Самара, річка Самарчук, прилеглі плавні і ліси. Старт і фініш в районі базового табору.

Для класу Вело: дистанція за вибором включає в себе плавання, спортивне орієнтування на велосипеді і пішохідне, проходження тех. етапів, сплав, подолання водних перешкод з велосипедом по штучним переправам і на саморобних плотах. Основна дистанція буде проходити по Новомосковському і Павлогорадського районам, в Самарському лісі, уздовж русла річки Самара і прилеглим селам. Рух по дистанції на велосипедах (крім етапів трекінгу). Старт і фініш в районі базового табору.

Для класу Трек: пішохідна дистанція за вибором, включає спортивне орієнтування, сплав, проходження тех. епапу, подолання водних перешкод, пошук прихованих КП. Район дистанції: Новомосковський і Павлоградський райони, Самарський ліс.

По ходу дистанції у всіх класів буде кілька ПЗ (пункти зміни руху). На ПЗ команди прибувають в повному складі. На кожному з ПЗ команда виконує відповідне технічне завдання. За прибуття на ПЗ команда отримує позначку в картці. За кожне виконане завдання – ще позначку з відповідною кількістю балів.
Технічні завдання на ПЗ можуть включати в себе:
– Слеклайн
– Навісні переправи
– Лінія прихованих КП (ПКП).
– Вертикальний підйом – спуск
– Скелелазіння
– SRT (рух по одній мотузці)
– ТІР – Стрільба
– Трекинг (спортивне орієнтування бігом)
– Сплав на сапах
– Переправа на саморобних плотах
– джампінг
– І що-небудь ще ….
Для проходження технічних етапів командам може знадобитися додаткове спорядження.

Порядок проходження етапів довільний. За невиконання завдання команда не отримує позначку і продовжує гонку.
На дистанції можуть бути бонусні КП, взяття яких потребує додаткових навичок. Відмітка для таких КП може бути захована, підвішена або знаходиться на деякій відстані від точки КП.
Детальний опис буде в легендах.
Напрямок руху, порядок проходження і кількість КП для взяття команда визначає самостійно.

Після проходження дистанції команда фінішує в базовому таборі КП Фініш.

Дистанція

Еліт: Протяжність ділянок греблі складе приблизно 70 км, протяжність ділянок на велосипеді – 140 км, протяжність трекінг – 60 км
Каяк: Протяжність ділянок греблі складе приблизно 70 – 80 км. Протяжність трекінгу – 25 – 30 км
Вело: Протяжність ділянок на велосипеді – 140 – 160 км. Протяжність трекінгу – 25 – 30 км
Трек: Довжина пішохідної дистанції складе приблизно – 100 км.
Все залежить від тактики команди і вибору оптимального шляху руху.

Загальні умови проходження дистанції

Завданням спортсменів є пройти основну дистанцію і набрати максимальну кількість балів за мінімальний час, і вкластися в контрольний час (48 годин для класу Еліт і 24 години для класів Каяк, Вело та Трек). Фіксація пересування спортсменів відбувається на контрольних пунктах (КП), в яких організаторами може бути передбачено подолання певних природних або штучних перешкод. Фіксація проходження КП відбувається за допомогою компостера в картці команди. Картка видається кожному учаснику, і фіксуються на зап’ясті спортсменів. Кожен КП має свою вартість, яка буде вказана в легенді і картці. Команда повинна зазначити КП в картці, в клітці з відповідним номером. Клітини в картці для тех. етапів, трекінгу, спортивного орієнтування, і байдарки і велооріенірованія будуть відрізнятися за кольорами.
КП обладнані червоно-білими банерами з номером КП, (на воді – буй з номером КП), світловідбиваючої стрічкою і компостером.

По ходу гонки учасники команди повинні долати дистанцію разом. Подолання технічних етапів команда починає тільки в повному складі, і зараховується при проходженні обох учасників. Повернення команди на трасу відбувається після проходження етапу останнім членом команди.

Проходження траси командою здійснюється в автономному режимі в реальному часі. Тактика і техніка проходження етапів на розсуд команди, якщо це спеціально не обумовлено регламентом або легендою. Взяття КП “Фініш” обов’язково, взяття інших КП (послідовність, кількість і шлях до них) команди визначають самостійно. Забороняється при проходженні дистанції використання сторонньої допомоги (транспорт, фізична і технічна допомога сторонніх осіб і т.д.).
Взаємна допомога іншим командам заборонена (крім надання медичної допомоги).

При проходженні дистанції забороняється: рубка і пошкодження зелених насаджень, псування КП, розведення багать у невстановлених місцях.


Дистанція:

Деталі

Початок:
Вересень 6, 2018, Четвер - 16:00
Кінець:
Вересень 9, 2018, Неділя - 15:00
Подія Categories:
, , ,
Сайт:
Відвідати сайт »

Місце проведення

Дніпро
Дніпро, Ukraine