Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Delta of Dnipro – Legendary Ultra Swim

Вересень 13, 2020, Неділя - 09:00

Delta of Dnipro - Legendary Ultra Swim

Delta of Dnipro – Legendary Ultra Swim!

Дельта Дніпра – унікальне місце в Україні зі своєю екосистемою, чистою водою та історією. Українські козаки заснували поселення тут, після розвалу Запорізької січі. Тут вони перетинали Дніпро, ховалися в невеликих річках та каналах, а також стримували турецькі наступи.

Тепер у тебе буде можливість долучитись до створення нової легенди Дельти Дніпра. Найбільш підготовлені з вас матимуть можливість проплисти 42км. Або ти можеш подолати дистанцію у складі естафетної команди, поділивши дистанцію на 3 відрізки по 14 км. Ти будеш рухатись по течії Дніпра до річки Чайка прямо в річку конка, що впадає в Дніпровський лиман. Ти пропливатимеш Олешківську пустелю (одну з найбільш пустелей Європи), через місто Гола Пристань з цілющим озером “Соляне”. Тебе буде нести течія, швидкістю 7км/год.

Вийшовши на фінішну пряму (останні 10км) ти будеш орієнтуватись і пропливеш Аджигольський гіперболоїдний маяк, висотою 64м, побудований 100 років тому по проекту інженера Шухова. Фініш буде в селі Рибальче, де на місці реліктового дубового лісу був збудований флот Російської імперії, недалеко від Кінбурнської коси, що носить назву давньої турецької фортеці, що там стояла.

Враховуючи складність дистанції, ми анонсуємо чіткі і високі кваліфікаційні критерії, що підійдуть для найбільш підготовленим плавцям. Це буде важке випробування, тому ми маємо бути впевненеми у безпеці для твого здоров’я.

Цього разу ти створиш Легенду, що буде частиною твого життя.

Дистанції: 42км та естафета 3х14км.

Легендарний заплив дельта Дніпра ультра!


Дистанція: 42 кмЕстафета

Деталі

Дата:
Вересень 13, 2020, Неділя
Час:
09:00 - 18:00
Подія Category:
Сайт:
Відвідати сайт »

Організатори

Legendary Swim
UNITED ATHLETES

Інша

Дистанція:
42 км, Естафета

Місце проведення

Херсон
Херсон, Ukraine