Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Bukovel Trifecta Weekend

Жовтень 16, 2021, Субота - 10:00 - Жовтень 17, 2021, Неділя - 23:30

Spartan Race Ukraine

Bukovel Trifecta Weekend від Spartan Ukraine – це забіг, що поповнить скарбницю щасливих митей твого життя. Біжи Spartan, бо ти можеш!

“Наступного разу я буду сильнішим”.

Таку обіцянку дає собі кожен, хто хоч раз брав участь у забігах з перешкодами. І неважливо, був це той, хто прийшов останнім, чи той, хто став переможцем.

Кожна гонка – це новий етап, новий рівень пізнання себе і своїх можливостей, новий виклик.

Але кожен, хто хоче показати себе на максимум, повинен ставити ціль.
І ми вирішили, що настав час дати вам нову ціль.

🔺Spartan Kyiv Trifecta Weekend
16-17 жовтня 2021 року
Дистанції:
Beast, Sprint, Super та Trifecta.

▪️Нове випробування.
▪️Нова мета.
▪️Новий ти.

ТРАСА ЗАБІГУ

Spartan Beast

– це напівмарафон, гонка з 30 перешкодами, створена для того, щоб витіснити вас із зони комфорту до своїх меж. Учасники змагаються на пересіченій, непередбачуваній місцевості по всьому світу, де їм доводиться долати кожну нашу унікальну перешкоду. Beast є частиною спартанської Trifecta.

21 кілометрів, 30 Перешкод, час подолання від 4 до 8 годин – в залежності від рівня підготовки учасника. Це все, що вам потрібно знати … Чекайте несподіваного. Але майте на увазі наступне: траса – це бігова доріжка, яка проведе вас через ліси і кущі, рови і перешкоди для лазіння, а також нерівну поверхню з потенційними прихованими корінням або проводами, і водою і / або слизькими поверхнями. Тому ми відзначаємо, що травми можуть виникнути при падінні, спотикання, повороті, ковзанні і т. д. При подоланні перешкод або при пересуванні. Крім того, інші учасники можуть впасти, наражаючи на небезпеку своїх суперників. Тому ми просимо вас скорегувати швидкість та поведінку під умови видимості, відповідну перешкоду та швидкість руху на трасі.

Spartan Super

– це гонка на 10 км та 25 перешкод, яка поєднує швидкість, витривалість та технічну майстерність. Гонки Super створені для того, щоб здивувати вас, випробовувати свої атлетичні якості та силу духу на пересіченій місцевості. Ця гонка відокремлює спортсменів від спартанців. Super є частиною спартанської Trifecta.

10 кілометрів, 20 Перешкод, час подолання від 80 хвилин до 4х годин – в залежності від рівня підготовки учасника. Це все, що вам потрібно знати … Чекайте несподіваного. Але майте на увазі наступне: траса – це бігова доріжка, яка проведе вас через ліси і кущі, рови і перешкоди для лазіння, а також нерівну поверхню з потенційними прихованими корінням або проводами, і водою і / або слизькими поверхнями. Тому ми відзначаємо, що травми можуть виникнути при падінні, спотикання, повороті, ковзанні і т. д. При подоланні перешкод або при пересуванні. Крім того, інші учасники можуть впасти, наражаючи на небезпеку своїх суперників. Тому ми просимо вас скорегувати швидкість та поведінку під умови видимості, відповідну перешкоду та швидкість руху на трасі.

Spartan Sprint

– це гонка на 5 км та 20 перешкод, яка змінить ваше життя. Це наш фірмовий тип гонки, швидка пригода по пересіченій місцевості, побудована як для нових, так і для досвідчених учасників. Це ідеальний вхід у спартанський світ. Sprint є частиною спартанської Trifecta.

5 кілометрів, 20 Перешкод, час подолання від 40 хвилин до 2х годин – в залежності від рівня підготовки учасника. Це все, що вам потрібно знати … Чекайте несподіваного. Але майте на увазі наступне: траса – це бігова доріжка, яка проведе вас через ліси і кущі, рови і перешкоди для лазіння, а також нерівну поверхню з потенційними прихованими корінням або проводами, і водою і / або слизькими поверхнями. Тому ми відзначаємо, що травми можуть виникнути при падінні, спотикання, повороті, ковзанні і т. д. При подоланні перешкод або при пересуванні. Крім того, інші учасники можуть впасти, наражаючи на небезпеку своїх суперників. Тому ми просимо вас скорегувати швидкість та поведінку під умови видимості, відповідну перешкоду та швидкість руху на трасі.

ПРАВИЛА І РЕГЛАМЕНТ

У стартовому пакеті учасника ви отримаєте стартовий номер (пов’язка на голову). Він є обов’язковим для носіння. Крім того, це збільшує ваші шанси отримати гарні фото з гонки… Вам не дозволяється передавати ваш стартовий номер іншому учаснику. Ви можете брати участь у гонці лише в тому випадку, якщо ви надали підписану відмову від претензій при отриманні стартового пакету. Ви також отримаєте чіп для фіксації часу. Обов’язково носити чіп відповідно до інструкції. Вам не дозволяється передавати свій чіп іншому спортсмену. Якщо ви не зможете подолати перешкоду, вам доведеться виконати штраф – 30 BURPEES.

Однак є перешкоди, які є обов’язковими – вам доведеться подолати перешкоду, інакше вас дискваліфікують. Проходження повз перешкоду, не подолавши її, чи не виконав штраф, призведе до дискваліфікації. На кожній перешкоді та вздовж траси у нас є маршали, які перевіряють, що кожен спортсмен дотримується правил. Вам заборонено скорочувати дістанцію. Ви можете обігнати інших де завгодно в рамках траси, або на перешкодах, якщо інше не передбачено правилами. Ми очікуємо, що ви поважаєте інших спортсменів.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ

  • Забіг, організований на професійному рівні;
  • Страхування від нещасних випадків в день забігу, включене в плату за реєстрацію;
  • Спартанська футболка «Finisher» (тільки якщо ви перетнете фініш!);
  • Спартанська медаль «Finisher» (тільки якщо ви перетнете фініш!);
  • One (1) beer (for over 18 years);
  • Чіп (таймінг), щоб дізнатися результати та рейтинг;
  • Безкоштовні професійні фотографії;
  • Престиж;
  • Подряпини, синці, історії та багато іншого!

ЩО ВЗЯТИ З СОБОЮ

Підписану відмову від претензій, посвідчення особи з фотографією та медичне страхування. Ми також рекомендуємо рушник і поліетиленовий пакет для вашого брудного одягу після забігу. Не забудьте гарний настрій та посмішку…

ЩО ВДЯГНУТИ

Ми рекомендуємо одягнути трейлові або бігові кросівки, але ми настійно рекомендуємо не бігати босоніж через рельєф місцевості. Ми рекомендуємо легкий одяг, а також рюкзак для більш тривалих змагань. Ми продаємо екіпіровку на місці, щоб ви могли змінити одяг, гуляючи по фестивалю..

УВАГА!!

Використання кросівок з металевими / пластиковими або з іншого матеріалу шипами. Також будь-який вид допоміжного інструменту, встановленого на взуття, під назвою – «засіб для видалення снігу» або «засіб проти ковзання». Таке взуття та допоміжні засоби заборонені взимку і для літніх гонок, з міркувань безпеки. Бігуни, які будуть використовувати таке заборонене взуття, будуть дискваліфіковані.

ПУНКТИ ГІДРАТАЦІЇ

На трасі є кілька пунктів пиття і один на фініші, але ви не повинні покладатися лише на них. Це водні станції в спартанському стилі, тому, якщо у вас є особливі потреби в харчуванні, обов’язково візьміть з собою. Візьміть з собою додатковий запаси води та їжі, якщо вважаєте, що це потрібно. Бережіть себе від зневоднення.

КАМЕРА СХОВУ

Ви можете залишити речі в нашій камері схову. Після гонки ви можете забрати їх знову. Зберігання безкоштовно для однієї сумки. Максимальний розмір вашої сумки 35см х 50см або 35 літрів. Ми не приймаємо дорожні сумки.

ДУШ ТА ПЕРЕВДЯГАЛЬНІ

Будь ласка, зрозумійте, душ в спартанському стилі – тільки холодна вода. До і після забігу ви можете скористатися перевдягальнями, наданими організатором.

ФЕСТИВАЛЬНІ ВИПРОБОВУВАННЯ

Поки ви очікуєте свій старт, або шукаєте додаткове тренування, спробуйте одне з наших фестивальних випробувань. Ви можете перевірити свою силу на змаганні з армрестлінгу, подивитися, скільки ви можете зробити на наших змаганнях по burpee або перевернути шини. Та інше. Пройдіть змагання протягом дня і спробуйте виграти цікаві призи.

ФОТОГРАФІЇ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЗАБІГУ

Професійні фото та офіційні результати будуть розміщені на сторінці забігу через 3 дні після заходу, БЕЗКОШТОВНО! Ми відправимо вам електронного листа, коли ваші фотографії будуть готові!!

ПАРКІНГ

Паркування безкоштовне

Поруч зі стартовим містечком буде територія для паркування. Однак, кількість місць обмежена. Тому ми просимо бути організованими, не паркуватися на дорогах, проїзд до місця заходу має бути вільним. Це стосується будь-кого (глядачів, учасників забігів, тощо). Будь ласка, не залишайте в салоні авто цінні речі. Організатор не несе відповідальності за викрадені речі з припаркованих транспортних засобів.

ЗМІНА ВАШОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Ми розуміємо, що в житті виникають несподівані речі, і іноді ми нічого не можемо з цим зробити. Наша система реєстрації дозволяє вам внести деякі зміни онлайн безпосередньо зі свого профілю. Ви можете змінити час стартової хвилі (плата за послуги 5 €). Увага, цю плату можна сплатити лише кредитною карткою. Ще одна зміна, яку можна зробити онлайн – це заміна учасника. Усі зміни можна зробити онлайн до останнього вівторка перед подією.

Bukovel Trifecta Weekend чекає на тебе!


Дистанція: 5+ км, 20+ перешкод10+ км, 25+ перешкод20+ км, 30+ перешкодТРІФЕКТА

Деталі

Початок:
Жовтень 16, 2021, Субота - 10:00
Кінець:
Жовтень 17, 2021, Неділя - 23:30
Подія Categories:
,
Сайт:
Відвідати сайт »

Організатор

Spartan Race Ukraine
Сайт:
Відвідати сайт »

Інша

Дистанція:
5+ км, 20+ перешкод, 10+ км, 25+ перешкод, 20+ км, 30+ перешкод, ТРІФЕКТА

Місце проведення

Буковель
с. Поляниця, Ukraine