Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Фестиваль красок Холи 2020

Травень 31, 2020, Неділя - 15:00

Фестиваль красок Холи

«Фестиваль фарб Холі: Наповни життя яскравими фарбами!»
Запрошуємо вас взяти участь у Київському «Фестивалі фарб Холі», який стане унікальним святом для всіх, хто його відвідає, і, без сумніву, самим барвистим днем ​​2019 року!
«Холі» або «Фестиваль фарб» – Індійський народне свято, яке щороку проводиться на честь приходу весни, символізуючи вигнання зла і відродження життя. І ось, у другий рік поспіль, ми наповнимо життя яскравими фарбами! У самий розпал літа, в серці міста, зберуться представники арт-культур, жителі Києва, гості країни і столиці для того, щоб приєднається до давньої індійської традиції, і розфарбувати один одного всіма кольорами веселки!
«Свято фарб Холі» стане чудовим місцем для сімейного, дитячого та дружнього відпочинку. В рамках Фестивалю пройдуть змагання з паркуру та фрірану, а також тематичні шоу-програми. Крім того, всі бажаючі зможуть взяти участь в демонстраційній розпису «боді-арт», у видовищних боях натуральними фарбами і водному битві. А частина виручених коштів буде передана до благодійного фонда допомоги тварин, та для надання фінансової допомоги постраждалим в результаті військових дій на сході України, так само на території фестивалю будуть урни з пломбуванням для пожертвувань.
Так само на території буде розгорнута виставка художників і представників «hand-made» культури. Протягом дня будуть функціонувати кафе, ресторани, дитячі майданчики, атракціони, а також працювати аніматори і хореографи, навчальні індійським народним танцям.
У Фестивалі візьмуть участь зірки українського шоу-бізнесу, провідні централізованих телеканалів, спеціально запрошені гості. Родзинкою фестивалю стане спражнє свято Весілля у Індійскому стилі. Онлайн трансляція всього фестивалю на сайті заходу, а понад 40 000 людей з феєрверку фарб зроблять тематичний прапор України, тим самим встановивши офіційний рекорд світу!
В рамках розважальної програми з 15:00 до 18:00 на глядачів чекає музичний супровід ді-джеїв, тематична розпис «боді-арт», написання мехенди, волейбол, мильні бульбашки, битва фарбою і виступ артистів і спортсменів, і танцювальний флешмоб під виконання гімну фестивалю!


Дистанція:

Деталі

Дата:
Травень 31, 2020, Неділя
Час:
15:00 - 18:00
Подія Category:
Сайт:
Відвідати сайт »

Місце проведення

Київ
Київ, Ukraine