Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Пробіжи – допоможи! – Благодійний забіг до Дня Святого Миколая

Грудень 17, 2017, Неділя - 11:00

Свято святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч святий Миколай приносить дітям подарунки. Тож діти готуються звечора, чистять чобітки, пишуть записки та чемно лягають спати, щоб на ранок отримати гостинці від свого покровителя.
Діти які проживають в малозабезпечених родинах, теж чекають на подарунки. Ви можете стати святковим Миколаєм для них, допомігши цим дітям відчути тепло святкової пори!
Тому U-Run / Uzhhorod Running Club та ГО “Щасливі діти” запрошують Вас стати святковим Миколаєм та взяти участь у благодійному забігу «Пробіжи – допоможи!».
Гроші від реєстрації на одну із запропонованих бігових дистанцій, будуть направлені на подарунки для дітей з малозабезпечених родин. Нашаспільна мета, подарувати свято тим, хто сьогодні в складніших умовах.
Тож давайте разом святкувати у веселих та здорових забігах, даруючи любов своїх сердець маленьким діткам що чекають на святого Миколая
Чекаємо на Вас у неділю 17 грудня з 11:00 на пл. Театральній. Старт забігів о 12.00.
Учасники матимуть можливість обрати одну з двох дистанцій:
– забіг “Я – спортсмен”: 6 км. (3 кола). Взяти участь у дистанції можуть особи віком старше 14 років. Реєстраційний внесок 80 грн.;
– забіг “Я – благодійник”: 2 км. (1 коло). Реєстраційний внесок 50 грн.

Ви отримаєте індивідуальний стартовий номер, сувенірний магнітик на згадку про забіг, гостинці від організаторів (вода/чай/кава), подарунок від святого Миколая та величезний заряд енергії і море хорошого настрою!


Дистанція: 6 км2 км

Деталі

Дата:
Грудень 17, 2017, Неділя
Час:
11:00 - 13:00
Подія Category:
Сайт:
Відвідати сайт »

Інша

Дистанція:
6 км, 2 км

Місце проведення

Ужгород, Театральна площа
Театральна площа
Ужгород, Ukraine