Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Пригодницькі перегони “Київський Екстрім 2019”

Вересень 21, 2019, Субота - 08:00 - Вересень 22, 2019, Неділя - 11:00

Пригодницькі перегони "Київський Екстрім"

Пригодницькі перегони “Київський Екстрім 2019”.

Київський Екстрім — це пригодницькі перегони як для досвідчених спортсменів, так і для новачків. Змагання проводяться на комбінованованих дистанціях, що складаються з: орієнтування, етапів з техніки пішохідного, водного, вело туризму, а також різноманітних спеціальних завдань.

Змагання проводяться в трьох класах:

Клас “А” – пішохідно-водна дистанція з проходженням технічних етапів, різноманітних завдань та водної дистанції на особистих дво-трьомісних туристичних байдарках. Контрольний час 24 години.

Клас “B” – пішохідна дистанція з водними етапами та з проходженням технічних етапів і різноманітних завдань. Контрольний час 10 годин.

Клас “С” –  велосипедно-пішохідна дистанція з проходженням технічних етапів, різноманітних завдань. Основна частина дистанції буде проходити на особистих велосипедах. Контрольний час 10 годин.

В кожному класі склад команди – 2 особи, незалежно від статі.
Команди самі визначають темп руху, місця і час свого відпочинку.
Кожна з ділянок перегонів, як правило, передбачає необхідність використання навичок спортивного орієнтування, техніки водного та спортивного туризму.

Фіксація пересування команди по трасі визначається відміткою на контрольних пунктах (КП), на яких організаторами можуть бути передбачені спеціальні завдання. Відмітка здійснюється за допомогою фото (селфі обох учасників команди). Перелік та місцезнаходження спеціальних завдань на КП не розголошується. Присутність всіх членів команди на кожному КП обов’язкова.

На старті та протягом змагань команда отримує карти (схему, легенду, фото знімок або інші картматеріали) та контрольні картки для подолання дистанції.

Учасники рухаються по маршруту в режимі non-stop і використовують лише той спосіб пересування, що запропонований суддями для відповідного етапу. За взяття КП та проходження тех. етапу учасники отримують бали. Якщо учасники команди не можуть виконати технічне завдання на суддівському КП, то їм зараховується КП, але не зараховується тех. етап.


Дистанція:

Деталі

Початок:
Вересень 21, 2019, Субота - 08:00
Кінець:
Вересень 22, 2019, Неділя - 11:00
Подія Categories:
, ,
Сайт:
Відвідати сайт »

Місце проведення

Київ
Київ, Ukraine