Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Київський Листопад – 2018

Листопад 17, 2018, Субота - 06:00

Київський листопад – це унікальні за своїм форматом змагання – туристичні перегони з елементами пошуково-рятувальних робіт, які Турклуб Глобус організовує вже 9-й рік поспіль.

Запрошуємо всіх охочих спробувати свої сили та позмагатися з командою організаторів у витривалості, складних технічних завданнях, пошуку та порятунку потерпілих, наданні першої медичної допомоги, орієнтуванні. На вас чекають нестандартні задачі та несприятливі погодні умови осені – тому це виклик для найсильніших.

Цього року ми проводимо змагання у трьох класах: СПРИНТ, ТЕХНО-СПРИНТ та ТЕХНО.

ОБИРАЙ СВОЮ ДИСТАНЦІЮ:

СПРИНТ – пригодницькі перегони з набором цікавих етапів, орієнтування та квестових завдань. Пригода для Вас триватиме 12 годин.

ТЕХНО-СПРИНТ – пригодницькі перегони з набором цікавих етапів, орієнтування, квестові завдання + технічні перешкоди, що потребують мінімального знання мотузкової техніки. Пригода триватиме 12 годин.

Запрошуємо до реєстрації туристів, альпіністів, учасників мультиперегонів і просто людей, які ведуть активний спосіб життя та бажають випробувати свої сили на змаганнях, які занурять вас у атмосферу незвіданої, цікавої, незвичної подорожі, сполученої з духом пригоди і екстриму, найочікуванішої події в календарі Київської федерації туризму – «Київський листопад-2018».


Дистанція:

Деталі

Дата:
Листопад 17, 2018, Субота
Час:
06:00 - 22:00
Подія Category:
Сайт:
Відвідати сайт »

Місце проведення

Київ
Київ, Ukraine