Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Качанівка-trail forever 2019

Жовтень 12, 2019, Субота - 13:30

Качанівка-trail forever

“Качанівка – трейл назавжди” – це не потужне спортивне змагання і не захід для отримання спортивних відзнак. Це насамперед можливість поринути у атмосферу несамовитої історичної річки часу української культури та її нам заощаджень. Це ще одна можливість зрозуміти для себе всю красу країни з великою історією та культурою, в якій нам поталанило жити та працювати сьогодні. Це можливість відчути ліси, поля, озера та архітектурний ансамбль, який гармонійно вписується у все це. Це можливість подихати повітрям трав та квітів після бігової медитації.
Але ж так воно виглядає для доволі досвідчених бігунів – “Спробуй себе та зрозумій – хто ти в Качанівці!”.

Також важливо, що у форматі цієї події ми вирішили інтегровано підійти до суми початкового-благодійного внеску – отже в змаганні зможуть прийняти участь майже всі бажаючи (мін розмір внеску 250 грн.)

(дві дистанції 18 км – “Озерна” та 9 км “Паркова”)

Історична довідка: “Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» — садиба в селищі Качанівка Ічнянського району Чернігівської області на берегах річки Смош.
Створений 1981 року на основі палацового ансамблю та парку дворянської садиби, заснованої в 1770-х роках, яка на сьогодні є єдиною серед українських садиб, що збереглася в комплексі. В лютому 2001 року парку надано статус національного”.


Дистанція: 18 км9 км

Деталі

Дата:
Жовтень 12, 2019, Субота
Час:
13:30 - 21:30
Подія Category:
Сайт:
Відвідати сайт »

Організатор

NOKS FISHES
Сайт:
Відвідати сайт »

Інша

Дистанція:
18 км, 9 км

Місце проведення

Чернігівська обл., с. Качанівка
с. Качанівка, Ukraine