Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Kyiv Nordic Walking World Cup 2020

Квітень 5, 2020, Неділя - 09:30

Kyiv Nordic Walking World Cup 2020

Запрошуємо Вас прийняти участь в заході «Кубок світу зі скандинавської ходьби», який буде вперше проходити в Україні, та об’єднає спортсменів та любителів скандинавської ходьби з багатьох країн світу. Kyiv Nordic Walking World Cup 2020 – перші і єдині змагання міжнародного рівня на різні дистанції, які проводитимуться окремо від легкоатлетичних змагань.

Бажаючі зможуть прияняти участь на дистанціях 5, 10, 21 км. Траса – 100 % асфальт. Старт і фініш усіх дистанцій проводиться в одному місці. Судді будуть міжнародної кваліфікації.
Для пітримки активності та здорового способу життя ми запрошуємр приєднатися до 2 км флешмобу, де будемо крокувати зі скандинавськими палицями.

Окремі результати будуть виділені для учасників з “обмеженими можливостями” по стану здоров’я. Для цього важливо правильно зарєструватися- подати заявку організаторам з підтвержденням діагнозу та отримати промокод на льготну реєєстрацію.

На заході вас очікує майстер класс від ONWF команди та зустріч з засновником скандинавської ходьби Марко Кантанева. У вас буде можливість познайомитися та поспілкуватися з Олімпійською чемпіонкою з легкої атлетики Самоленко Тетяною.

Захід, який мотивує, надихає та створює умови для ваших нових досягнень.

Kyiv Nordic Walking World Cup 2020


Дистанція: 21,0975 км10 км5 км

Деталі

Дата:
Квітень 5, 2020, Неділя
Час:
09:30 - 17:30
Подія Category:
Сайт:
Відвідати сайт »

Інша

Дистанція:
21,0975 км, 10 км, 5 км

Місце проведення

Національний парк Межигір’я
Національний парк Межигір'я
с. Нові Петровці, Київська облость Ukraine