Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Веломарафон Куяльник

Вересень 14, 2019, Субота - 11:00

Подія навігація

Веломарафон Куяльник

Восени в Одесі традиційно проводитиметься захід, який вже встигли полюбити багато велосипедистів – аматорський велосипедний марафон “Куяльник”. Ця подія є однією з найцікавіших змагань по бездоріжжю (крос-кантрі) в Одесі та в нашій країні і збирає щороку велику кількість спортсменів, любителів і туристів з різних містечок України та сусідніх країн.

Дистанція марафону завдовжки 68 км прокладена по береговій лінії Куяльницького лиману, 65 км з якої – ґрунтові дороги з різним покриттям та 3 км асфальтованої ділянки. Стартує марафон біля підніжжя населеного пункту Корсунці та фінішує поблизу санаторія “Куяльник”.

Осінній період невипадково обраний для цього заходу. Саме о цій порі природа Куяльницького лиману розкривається у всій своїй красі. Його вбрання благородне та розписане незчисленною кількістю кольорів, а небо над ним величне та чарівне. Куяльницький лиман – один з небагатьох куточків дикої природи, що зберігся до наших днів. Його первісна краса не залишає нікого байдужим. І, незважаючи на близьку зміну пори року, сонце над ним все ще лагідно торкається теплими променями літа.

Захід націлений на пропаганду здорового способу життя, популяризацію велоспорту в Одесі, новим знайомствам та зустрічам друзів, а також виявленню найсильніших спортсменів і любителів. Отже в рамках одного заходу у спортсменів є можливість помірятися силами, любителям велосипедних прогулянок – відпочити на природі, а потім всім разом провести час біля вогнища у фінішному містечку спілкуючись, знайомлячись та ділячись враженнями.


Дистанція: 68 км

Деталі

Дата:
Вересень 14, 2019, Субота
Час:
11:00 - 18:00
Подія Category:
Сайт:
Відвідати сайт »

Організатор

ВелоОдеса
Сайт:
Відвідати сайт »

Інша

Дистанція:
68 км

Місце проведення

Одеська обл., Куяльник
Корсунці, Одеська область Ukraine