Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Веломарафон “Залізна сотня”

Вересень 18, 2021, Субота - 08:00

Веломарафон "Залізна сотня"

Веломарафон ХСМ “Залізна сотня” від команди Ukrainian Bike Family – це стокілометровий маршрут який проходить через унікальну місцевість промислової спадщини Кривого Рогу, цікавими ґрунтовими доріжками та стежками. Повз працюючи та забуті кар’єри, крізь кольорові пагорби відвалів, та тінисті лісові масиви, вздовж долини ріки Інгулець, та її техногенних каньйонів. По унікальним місцевостям “Марсіанських пейзажів” та квітучою природою балки “Червона”. Та ще крізь багато чого іншого.

В одній із наступних категорій, Залізна сила, Залізна воля, Залізна міць, кожен з бажаючих може довести собі та оточуючим, чого він вартий, прийнявши участь в унікальному промислово-індустріальному марафоні. А для кого ще не до снаги такі відстані, зможе випробувати себе на скороченому варіанту маршруту – Залізна спроба.
10 годин випробування цікавими стежками стежками та грунтівками, між рукотворними горами, каньйонами, шахтами та кар’єрами обов’язково залишаться у вашій пам’яті яскравими враженнями, та винагородять учасників цікавими та цінними призами, один з яких -ВЕЛОСИПЕД!

Як що вам набридло їздити асфальтом та знайомими стежками, як що ви бажаєте чогось нового, як що ви ніколи не брали участь у промислово-індустріальному MTB марафоні, то тепер у вас є нагода випробувати свої сили на маршруті Криворізького веломарафону, що пройде крізь усе залізне серце нашої країни!

Веломарафон XCM «Залізна Сотня» відбудеться 18-го вересня 2021 року, в місті Кривий Ріг.

Час реєструватися!


Дистанція: 100 км55 км

Деталі

Дата:
Вересень 18, 2021, Субота
Час:
08:00 - 20:00
Подія Category:
Сайт:
Відвідати сайт »

Інша

Дистанція:
100 км, 55 км

Місце проведення

Дніпропетровська обл., Кривий Ріг
Кривий Ріг, Ukraine