Їж правильно, біжи швидко

Їж правильно, біжи швидко

Ця книга – незвичайне оповідання про життя надмарафонця Скотта Джурека, який змагається на дистанціях більше марафонських, аж до 200-мильних. Книга – це вираз життєвої філософії, розповідь, що складається зі спогадів, досвіду і думок. Це виклад ментальної картини світу бігуна, для якого біг – спосіб життя. Погодьтеся, що неможливо проводити стільки часу в русі, не маючи потужної внутрішньої сили!

“Я продовжував займатися бігом, бо зрозумів: якщо ти щось почав робити – не кидай, бо в житті, як у надмарафоні, ти просто повинен продовжувати рухатися вперед”

Скотт Джурек

 

Це дуже цілісна і сильна книга, яка виходить за рамки бігової теми. Це книга про шляхи до себе: про фізичний і духовний саморозвиток людини, не тільки про перемоги, а й про поразки, про свої ліміти і боротьбу … Про те, що наші можливості безмежні. Ви тільки уявіть 24 години безперервного бігу!

“Особистісний зріст можливий лише за межами зони комфорту”

Скотт Джурек

 

Скотт – надмарафонец з 1994 року. Рекордсмен США з добового бігу, його результат 266,7 км за 24 години. Він двічі виграв Badwater race – 246 км по Долині Смерті, де спека сягає 50 градусів; 7 раз переміг у забігу Western States Endurance Run на 161 км. І це не рахуючи інших забігів на витривалість.

При таких навантаженнях Скотт Джурек – переконаний веган, його раціон не містить продуктів тваринного походження. Це частина його життєвих переконань: свідомого та відповідального ставлення до себе та до навколишнього середовища.

“Весь розрахунок простий: біжи, поки можеш бігти. А потім ще біжи. Знайди джерело сили і волі і біжи швидше”

Скотт Джурек

 

Книга не є посібником для бігунів з розряду “як і що робити”. Це дивовижно написана мотивуюча розповідь про його життя, в якій біг грає головну роль, про його систему харчування і систему тренувань.

“У житті немає фінішної прямої. Ми всі рухаємося до своїх цілей. І те, досягаємо ми їх чи ні, звичайно, важливо, але це не найголовніше. Найголовніше – це те, як ми рухаємося до своєї мети. Найбільше значення має той самий єдиний крок, який ми робимо прямо зараз. Крок, який Ви робите прямо зараз. У кожного свій шлях”

Скотт Джурек

 

Кому буде цікава книга

Всім, хто випробував себе напівмарафонами і марафонами і хоче розширити свої горизонти. Тим, хто хоче отримати з перших вуст поради з техніки бігу на довгі дистанції і систему організації тренувань. Хто цікавиться удосконаленням системи харчування, шукає рецепти енергетичних страв і знаходиться в постійному пошуку фудхаків. Хто хоче розібратися в тому, що рухає “надлюдиною”, що біжать сотні кілометрів в неймовірно важких умовах гонок. Хто в постійному пошуку джерел мотивації для занять циклічними видами спорту.

“Головне не сила, а фокус уваги. Здоров’я важливо для того, щоб бігати надмарафони. Але для того, щоб бігати їх добре, потрібна сила розуму”

Скотт Джурек

“Їж правильно, біжи швидко”
Скотт Джурек