Я тут, щоб перемогти!

Я тут, щоб перемогти!

“Я тут, щоб перемогти” – ці слова вимовив мало кому відомий за межами Австралії спортсмен перед своїм першим гавайським Ironman. Ту гонку він програв, але від своїх слів не відступився. У підсумку, на момент написання книги, Кріс Маккормак здобув дванадцять перемог в гонках Ironman: 3,8 км плавання, велогонка на 180 км і марафон 42 км. Чотири рази проходив дистанцію Ironman швидше 8 годин, до того ж на двох різних типах траси. Двічі вигравав головний Ironman на Гаваях: у 2007 та 2010 р.

Кожна гонка Ironman – це головоломка. Якщо ти знаєш, чого хочеш досягти і готовий хоча б трохи подумати не тільки про свої тренування, то можеш отримати несподіваний результат!

Триатлон, як і будь-який професійний спорт, це випробування болем. Кріс часто говорить про біль, про те як прийняти його, як з ним говорити і які відносини побудувати з ним, особливо якщо доводиться терпіти його 8 і більше годин гонки повного Ironman.

“Я професійний спортсмен. Я не женуся за майкою переможця і не прагну почути, як коментатор Майк Рейлі гучно оголошує: «You are an Ironman!» В той момент, коли долаю фінішну лінію. Моя задача проста – я повинен виграти гонку. Цим я заробляю собі на життя. Тому, діючи в рамках правил і прийнятих традицій, буду робити все, що в моїх силах, для перемоги”

Кріс Маккормак

 

У своїй книзі Кріс також ділиться деякими секретами, пов’язаними з тренувальним процесом, харчуванням під час гонки і підтриманням запасу рідини в організмі. Навряд чи такі знання можна почерпнути десь ще. Саме це вкупі з величезною кількістю історій про розумові стратегії досягнення успіху перетворює книгу в ідеальне читання для кожної людини, що прагне вивести свої спортивні досягнення та життя в цілому на новий рівень.

У чому секрет його перемог, чи тільки у природних здібностях і незвичайній працьовитості? Ні. У нього особлива мотивація: він поставив собі за мету зібрати величезну суму на боротьбу з раком, від якого померла його мати. У нього є певна система тренувань, частина якої викладена у книзі. У нього є група підтримки. Він аналізує можливості і настрій головних суперників і будує тактику виходячи з цього, дивним чином поєднуючи співробітництво і суперництво.

Шлях перемог Кріса не був гладким, але перераховані чинники дозволили йому дійти до вершин. Не можна сказати, що так може кожен. Але те, що керуючись принципами Кріса, можна поліпшити свої результати, навряд чи можна ставити під сумнів!

“У житті триатлет немає секретів. Те, що зробив я, міг би зробити кожен. Формула проста: пристрасть, почуття обов’язку, повторення, багато наполегливої роботи і небажання здаватися. Я нічого не знав про методи професійної тренерської роботи. Я просто встановив для себе певний розпорядок і став його дотримуватися. Немає ніяких перешкод до того, щоб ви зробили те ж саме.”

Кріс Маккормак

 

Автор розповідає як починався цей вид спорту і куди він сьогодні йде з точки зору професіонала. Цікаво побачити як живуть професійні спортсмени, які 3/4 життя проводять у роз’їздах і тренуваннях. Кріс – справжній лайфхакер! Багато уваги в книзі приділяє темі «ігор розуму» – особистій системі тренувань, яка дозволила йому перемогти тих, кого він фізично не міг здолати.

Кому буде цікава книга

Всім, кому потрібен наочний приклад наполегливості і волі до перемоги! Тим, хто займається триатлоном і хоче заглибитися в секрети цього виду спорту, які легко можна застосувати в будь-якому виді спорту, зрозуміти психологію професійного спортсмена-триатлета. Читаючи книгу, ви поринете в світ триатлону, відчуєте його нюанси і дізнаєтеся про безліч важливих моментів, завдяки яким кращі триатлети приходять першими до фінішної прямої надскладної дистанції. Історії про змагання та тренування переплетені цікавими моментами з життя, описані легко і з гумором, завдяки чому важко відірватися від читання. Так що, книга «Я тут, щоб перемогти! Злом коду гонки Ironman »- прекрасний стимул для того, щоб піднятися з дивана і почати займатися спортом.

Я тут, щоб перемогти! Злом коду гонки Ironman.
Кріс Маккормак, Тім Вандехі