Триатлон Олімпійська дистанція

Триатлон Олімпійська дистанція

Не будь-якому триатлету до душі довгі дистанції триатлону. Багатьом подобається більш динамічна олімпійська дистанція, в якій один за одним слідують плавання на 1500 м, 40-кілометрова велогонка, біг 10 км.

“Триатлон Олімпійська дистанція” Ігоря Сисоєва – абсолютно необхідна частина бібліотеки будь-якого триатлета-любителя незалежно від того, готуєтеся ви до “олімпійки” або повного IRONMAN.

Книга закриває рішуче всі питання початківця у триатлоні: підготовка до змагань, вибір місця для тренувань, техніка бігу, плавання і їзди на велосипеді, а також методи відновлення, психологічна підготовка, екіпіровка і т.д. З цієї книги ви дізнаєтеся про особливості тренувань до такого змагання. Про те, як вони проводяться. Про те, як заощадити дорогоцінні секунди, а то й хвилини на дистанції і в транзитних зонах. Більша частина книги відведена побудові тренувального процесу. Наведено приклади тренувань, по кожному виду і в поєднанні один з одним. Розписані цикли підготовки та поради як вивести себе на пік форми до старту.

Друга частина – про харчування і фармакалогію, як і чим підтримати організм під час виснажливих тренувань. І найголовніше – авторами складені комплекси вправ, які виконують члени олімпійської команди.

Кому буде цікава книга

Тим, хто починає свій шлях у «короткому» триатлоні і хоче екстерном пізнати світ олімпійського триатлону: захоплюючого, динамічного і в той же час досить важкого! Тим, хто вдосконалюється в триатлоні і бажає впорядкувати розрізнені знання і розкласти все «по поличках»! Тим, хто прагне найвищих результатів на олімпійській дистанції і хоче завжди мати під рукою системне керівництво з тренувального процесу і підготовки до змагань. Тим, хто готує любителів до змагань і хоче зануритися в нюанси підготовки спортсменів.

“Триатлон Олімпійська дистанція”
Ігорь Сисоєв, Олег Куліненков