Loading Події

← Back to Події

Олександр Ченікало – персональний тренер по бігу

Відвідати сайт »

Мене звати Олександр Ченікало. Я діючий спортсмен, кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики та лижних перегонів, переможець і призер багатьох змагань по кросу і лижних гонках. Закінчив Львівський державний університет фізичної культури, факультет фізичне виховання зі ступенем магістр. З 2013 року займаюся тренерською діяльністю. Пропоную послуги персонального тренера по бігу.

Моє завдання – допомогти Вам швидко і ефективно досягнути задуманого результату. Відповідно до Вашої цілі я грамотно складаю і реалізовую індивідуальні тренувальні плани, слідкую за їх дотриманням.

Для мене важливо не тільки досягнення результату, але й збереження та покращення здоров’я. Я займаюсь як тренуваннями, так і відновленням та даю поради з приводу харчування.

Я шукаю активних людей, різної статі, віку, рівня підготовки, які готові працювати над собою і займатися фізичною активністю в довготривалій перспективі, які прагнуть зробити рух частиною свого життя.

Лютий 2020

Кайзервальд RUN CUP 2020

Лютий 1, 2020, Субота - 15:30
Львів вул. Чернеча гора
Організатор: Олександр Ченікало – персональний тренер по бігу

Шановні бігуни та любителі активного відпочинку! Запрошуємо Вас на "Кайзервальд RUN CUP 2020" - випробовування твоєї сили волі, які покажуть чи ти "ждун" чи людина, яка саме зараз готова випробувати свої сили. Так, як захід проводиться на передодні іменнин Івана, усім Іванам знижка 50%. ПОЛОЖЕННЯ: - старт буде відбуватись на алеї парку "Знесіння" біля електростанції о 17:00 +- 15хв в залежності від настрою організатора, фініш дистанції по домовленості з організатором 🙂 На твій вибір дві групи: - КОРОЛІ та ПРИНЦЕСИ…

Дізнайтеся більше »