Loading Події

← Back to Події

Київ

Київ, Ukraine

Серпень 2019

LEGION RUN

Серпень 31, 2019, Субота - 10:00
Київ
Організатор: LEGION RUN

Legion Run – це набагато більше ніж просто забіг, це життєвий досвід. Ми обіцяємо захопливу, брудну, веселу пригоду, яка дасть вам та вашим друзям заряд адреналіну на дні, тижні, і навіть роки. Ви будете бігати, пригати, повзати, прискорюватись та перекатуватись, і допомагати іншим робити так само. Ви будете гратися в багнюці як діти, та пересікати фінішну пряму з тисячами інших. Ви отримаєте подряпини, у вас будуть забиті місця по всьому тілу, але ви будете посміхатися. І ви фінішуєте іншим, зміненим.

Дізнайтеся більше »

Вересень 2019

Київська Сотка 2019

Вересень 1, 2019, Неділя - 09:00
Київ
Організатор: Київська Сотка
Київська Сотка

Київська Сотка 2019 - веломарафон для всіх бажаючих, жінок і чоловіків, дистанцією 100 км.

Дізнайтеся більше »

Holi Run Ukraine (Kyiv) – Кольоровий забіг

Вересень 1, 2019, Неділя - 10:00
Київ
Організатор: Holi Run – Кольоровий забіг
Holi Run Ukraine (Kyiv) - Кольоровий забіг

П'яти-кілометровий забіг Holi Run - це буйство фарб, чистої дитячої радості і позитивне ставлення до життя. Ці барвисті забіги - справжнє яскраве безумство, що перетворює біг в свято. Чекаємо 2019 год ..;)

Дізнайтеся більше »

Пригодницькі перегони “Київський Екстрім 2019”

Вересень 21, 2019, Субота - 08:00 - Вересень 22, 2019, Неділя - 11:00
Київ
Організатор: Пригодницькі перегони “Київський Екстрім”
Пригодницькі перегони "Київський Екстрім"

Пригодницькі перегони "Київський Екстрім 2019". Київський Екстрім — це пригодницькі перегони як для досвідчених спортсменів, так і для новачків. Змагання проводяться на комбінованованих дистанціях, що складаються з: орієнтування, етапів з техніки пішохідного, водного, вело туризму, а також різноманітних спеціальних завдань. Змагання проводяться в трьох класах: Клас "А" – пішохідно-водна дистанція з проходженням технічних етапів, різноманітних завдань та водної дистанції на особистих дво-трьомісних туристичних байдарках. Контрольний час 24 години. Клас "B" – пішохідна дистанція з водними етапами та з проходженням технічних…

Дізнайтеся більше »

Листопад 2019

Каланча трейл 2019

Листопад 2, 2019, Субота - 08:00
Київ
Організатор: Salomon Running Club Ukraine

Запрошуємо на другий "Каланча трейл" від Salomon Running Club Ukraine. Нові дистанції, комфортні маршрути, чудовий осінній ліс чекають на учасників. Плануйте в своєму календарі та починайте підготовку. Місце проведення: Ліс "Пуща-водиця", стартове містечко поблизу пожежної каланчі (трамвайна зупинка "Каланча") Дистанції: 21км 10км дитячі забіги Час старту 10:00 На учасників очікує фінішне частування та лоторея. Кожен, хто фінішує дистанцію отримає медаль.

Дізнайтеся більше »

Травень 2020

Фестиваль красок Холи 2020

Травень 31, 2020, Неділя - 15:00
Київ
Організатор: Фестиваль красок Холи Festival of Colors Holi Ukraine
Фестиваль красок Холи

«Фестиваль фарб Холі: Наповни життя яскравими фарбами!» Запрошуємо вас взяти участь у Київському «Фестивалі фарб Холі», який стане унікальним святом для всіх, хто його відвідає, і, без сумніву, самим барвистим днем ​​2019 року! «Холі» або «Фестиваль фарб» - Індійський народне свято, яке щороку проводиться на честь приходу весни, символізуючи вигнання зла і відродження життя. І ось, у другий рік поспіль, ми наповнимо життя яскравими фарбами! У самий розпал літа, в серці міста, зберуться представники арт-культур, жителі Києва, гості країни і…

Дізнайтеся більше »