Ми тут, щоб перемогти

Ми тут, щоб перемогти

Книга “Ми тут, щоб перемогти”, представляє збірку підприємницьких історій або навіть біографій. Дивовижні і надихаючі історії. 7 успішних людей, які досягли багато чого в світі бізнесу, прийшли в спорт і роблять неймовірні успіхи в різних сферах. Просто і «від серця» і кожна сторінка наближає до тебе героїв, демонструє те, що можливо все! Історії всі різні. Різні люди і різні думки, ідеї та мотиви. Загальне тільки захоплення своєю справою, організація і розвиток свого бізнесу і захоплення екстремальними видами спорту.

“Щоб вирішити задачу, яка лежить за межею твоїх можливостей, потрібно розбити її на безліч маленьких перемог. Тоді все твоє життя буде складатися з досягнутих цілей”

 

Ці історії ще й про те, що ніколи не пізно почати змінюватися самому і змінювати своє життя. Герої покидали все і розпочинали знову або пересилювали себе і продовжували займатися спортом, роботою або тягнули якісь зобов’язання …

“Щоб стати першим, потрібно навчитися дуже довго і дуже правильно думати. Щоб стати першим, потрібно зрости як особистість”

 

В оповіданнях немає мотиваційного пафосу і криків «давай хлопець, ти все зможеш, ти кращий». Немає зворушливих розповідей про те, що жила була в глушині людина і жалюгідно існувала, а потім раптово все найкращим чином змінилося і став він багатим, знаменитим та ще й альпіністом, бігуном і майстром спорту з усіх видів спорту. Всі історії це історії з реального життя, а в житті не буває як в казці, проте бувають біди, перемоги, розчарування, суперечки з партнерами і напади в під’їздах.

“Успіх – це не випадковість. Це важка робота, наполегливість, мужність змінювати і змінюватись, самопожертва і найбільше – любов до того, чим ви на даний момент займаєтесь”

 

Безсумнівно, це одна з найбільш мотиваційних книг, бо немає нічого більш натхненного, ніж приклад людей, які зробили себе з нуля!

Описані історії живі і цікаві, які відчуваєш і переживаєш разом з героями, поглинаєш у деталі бізнесу і спорту, зростаєш разом з ними. І розумієш, що власне життя вже не буде колишнім.

“Одного разу один мій приятель, який пішов з поста гендиректора великої компанії і став підприємцем, запитав мене – що найголовніше для успіху в бізнесі і взагалі в житті. Розум, освіта, вдача, зв’язки? Я відповів: найголовніше – це воля”

 

Кому буде цікава книга

Книга буде цікава широкому колу читачів. Тим, хто заряджається прикладами, хто хоче познайомитися з натхненними прикладами, хто живе в світі аматорського спорту, займається бізнесом і кожен день долає себе.

“Ми тут, щоб перемогти: сім історій про лідерство в бізнесі і спорті”
Дмитро Соколов-Мітріч