Ленс Армстронг “Тур де Франс”

Ленс Армстронг “Тур де Франс”

На рахунку велогонщика Ленса Армстронга сім перемог в складній гонці «Тур де Франс» та безлічі інших гонок, плюс перемога над раком. Його особистість слугувала стрімкій популяризації велоспорту у світі. Але в січні 2013 року легенда зруйнувалася. Ленс Армстронг зізнався у використанні допінгу під час гонок “Тур де Франс”. В інтерв’ю Опрі Уїнфрі свою “міфічну зразкову історію” назвав “однією великою брехнею”.

Визнання дало більше запитань, ніж відповідей, тому що він не згадав, ні хто допомагав йому, ні як йому вдавалося настільки вправно все це приховувати. Заява справила ефект вибуху бомби. Ленса позбавили всіх звань і нагород, з ним розірвали контракти спонсори, а вчорашні славослів’я на ЗМІ змінилися на обурення. Кореспонденти американської газети Wall-Street Journal взялися за незалежне розслідування цієї історії. В результаті вийшла ціла книга про те, як заради перемог у найскладнішій велогонці світу використовуючи гроші, владу і передові наукові досягнення, вдалося організувати роботу міжнародної злочинної мережі. Фактично ми маємо справу з найбільшою злочинною змовою в історії спорту.

Викладена історія в книзі – цікава і дивна, схожа на документальний сюжет з домішкою детективного жанру. Ленс в цій книзі виступає як антигерой, а не кумир мільйонів, ким він по суті і залишається!

Кому буде цікава книга

Тим, хто цінує заслуги Ленса і хоче дізнатися більше про нього. Тим, кому небайдужий велоспорт. Тим, хто хоче дізнатися більше про один з найбільших допінгових скандалів в спортивному світі. Тим, хто не боїться підірвати добре ставлення до професійного спорту.

“Ленс Армстронг, “Тур де Франс” і найгучніший скандал в історії спорту”
Рід Альберготті, Ванесса О’Коннелл