Життя без меж

Життя без меж

Це автобіографія непереможної чемпіонки – легендарної Кріссі Веллінгтон. Кріссі не програла жодної гонки в форматі Ironman: плавання 3,8 км, велоетап 180 км і 42 км бігу (серед жінок), чотири рази перемагала у фіналі чемпіонатів світу в Коні!

У 2007 році вона стає чемпіонкою світу з триатлону в серії Ironman в перший раз з часом – 9:08:45, через рік повторює свій успіх та покращує час на дві хвилини – 9:06:23, а в 2009-му знову стає чемпіонкою з часом 8:54:02! Четверта перемога на чемпіонаті світу прийде до Крісс у 2011 році після травми і розлучення з наставником. Спортсменка знову подолає дистанцію швидше дев’яти годин і доведе всім, хто сумнівався в її успіху, що її ім’я гідно увійти в історію.

Кріссі Веллінгтон – легенда триатлону, професійна спортсменка з Великобританії. Цікаво, що Кріссі прийшла у професійний спорт тільки у 30 років. У цьому віці багато хто вже закінчує спортивну кар’єру. Ще більш дивно, що у дитинстві вона не відрізнялася спортивними успіхами, а однолітки назвали її Маппет, як незграбну ляльку з відомого дитячого телевізійного шоу.

“Важливо бути об’єктивним. Мозок запрограмований, щоб нас захищати, і це значить, що він може ставити межі того, що вважає для нас можливим або правильним. Постійно розширюйте ці межі, тому що мозок може бути обережним”

Кріссі Веллінгтон

 

У своїй книзі Кріссі розповідає про свій довгий шлях до першої перемоги і ділиться надихаючими епізодами свого насиченого життя. Відверто розповідає про виснажливі тренування на межі людських можливостей. Про взаємини з геніальним і суворим наставником. Про напружені відносини з іншими учасниками команди. Про аскетичний побут спортсменів в тренувальному таборі і жорсткі умови змагань. Автор дає багато корисних порад і рекомендацій як по ходу тексту, так і в окремому розділі у фіналі книги: 50 порад з підготовки до старту.

Наполегливість, завзятість, дисципліна, працьовитість, вимогливість до себе, бажання розвиватися і долати труднощі – ці якості допомогли Кріссі Веллінгтон розкрити себе і дістатися мети!

Кріссі не тільки видатна спортсменка, але і людина з великим серцем. Її тепла дружня посмішка надихає спортсменів. Вона часто присутня на стартах, навіть якщо сама не приймає в них участі.

“Ніхто і ніколи не повинен боятися провалів; саме боязнь викластися повністю і є те, проти чого я завжди виступаю. Якщо є хоча б одна річ, яку я засвоїла, так це те, що твої межі, можливо, зовсім не там, де ти думаєш. І навіть коли ми вважаємо, що остаточно до них наблизилися, досягаючи їх наступного разу, ми виявляємо, що вони зрушили далі”

Кріссі Веллінгтон

 

Історія Кріссі – це історія, яка надихає. Історія, яка заряджає енергією, розширює межі можливостей людини і дарує віру в свої сили. Ця книга точно зробить вас сильніше і швидше!

Кому буде цікава книга

Перш за все, тим, хто націлений подолати «залізну дистанцію» і цікавиться світом професійного спорту. Книга – справжній подарунок для тих, хто досліджує біографії переможців і шукає надихаючи приклади для досягнення поставлених цілей і не тільки спортивних.

Щоб закріпити терапію натхненням, фінал книги містить главу «Герої Ironman». Тут ви знайдете історії видатних людей, які змогли фінішувати, незважаючи на смертельні діагнози, травми, інвалідність і похилий вік. Тепер спробуйте всидіти на місці після знайомства з цією книгою!

“Життя без меж. Історія чемпіонки світу з триатлону в форматі Ironman.”
Кріссі Веллінгтон, Майкл Айлвін