Від 800 метрів до марафону

Від 800 метрів до марафону

Цю книгу Джека Деніелса можна назвати повним керівництвом для бігуна і тренера, а може і довідником, особистим консультантом з бігу, з безліччю практичних порад про те, як і за рахунок чого поліпшити свої бігові результати.

У книзі описані: базові принципи тренування, фізіологія бігу, способи вимірювання спортивної форми та інтенсивності тренувань. Настільки просто викладені основні принципи підготовки бігунів на різні дистанції, що не треба бути фахівцем в області спорту, щоб зрозуміти їх.

“Ваші тренування повинні приносити вам радість і задоволення. Не дозволяйте тренувальним навантаженням стати вашою метою – насолоджуйтеся тренуваннями і задоволенням від своєї форми і здоров’я”

Джек Деніелс

 

При створенні книги автор проаналізував відкриття великих вчених і досвід великих бігунів, об’єднавши їх з власним тренерським досвідом. Книга, вперше видана в 1988 році, до цих пір залишається найбільш популярною книгою про біг у США! Джек Деніелс працював над книгою 15 років, ретельно збираючи матеріал, який буде корисний широкому колу бігунів.

“Гарна новина полягає в тому, що ми можемо зрозуміти, якими є наші межі щодо бігу, і майже завжди можемо покращити результати”

Джек Деніелс

 

Особливість книги полягає в тому, що вам не обов’язково читати її від корки до корки. Вона складена так, щоб будь-хто міг прочитати саме ту частину, в якій описана необхідна методика тренування. Новачкам не потрібно буде долати глави з тренуваннями для професійних спортсменів і тренерів, а досвідчені бігуни не витрачатимуть час на аналіз тренувань для початківців.

“До успіху веде рівно стільки ж шляхів, скільки існує бігунів”

Джек Деніелс

 

У книзі ви не знайдете мотиваційні промови, ситуації або історії, але зможете збагатити себе практичними знаннями. Скориставшись якими ваші бігові результати не змусять себе довго чекати.

Озбройтеся олівцем і ручкою, вам багато разів доведеться робити нотатки і повертатися до прочитаного, щоб в подальшому скласти для себе власний план підготовки до змагань.

“Для бігу на середні і довгі дистанції існує чотири головних інгредієнта успіху: вроджений хист, мотивація, можливості і керівництво”

Джек Деніелс

 

Кому буде цікава книга

Книга буде цікава любителям бігу початкового рівня, які хочуть розібратися в загальних правилах бігу і зрозуміти фізику процесу і методологію підготовки. Також ця книга для досвідчених атлетів і бувалих бігунів, які прагнуть поліпшити свої результати.

“Від 800 метрів до марафону”
Джек Деніелс