Біг для всіх

Біг для всіх

Захоплюєтеся бігом або тільки хочете запросити його в своє життя?! Обережно, настають великі зміни в житті! Завдяки бігу людина може не тільки стати визнаним спортсменом, але і вилікувати свій організм, подовжити молодість, зміцнити здоров’я, оточити себе мотивуючою спільнотою. Біг для всіх!

Книга містить безліч корисних рекомендацій, вона заснована на передових методиках, новітніх медичних і спортивних знаннях.

Почати бігати – дуже просто, вам не буде потрібна для цього особлива екіпіровка або умови. Книга про біг допоможе змінити ваше життя, загартувати тіло, зміцнити дух, бути сильним і здоровим.

“Біг для всіх. Шлях до здоров’я в будь-якому віці. Доступна програма тренувань” написана відмінною мовою, легко читається і мотивує займатися бігом.

“Дуже легкий спосіб перевірити, чи не занадто ви напружуєтеся під час пробіжки, – мовний тест. На ходу наспівуйте що-небудь або читайте вірші. Як тільки з’являться труднощі з вимовою, мова буде прериватися, зменшіть темп бігу.”

 

Основні настанови книги пов’язані з азами, але якщо ви тільки робите своїм перші кроки у бігу – ці рекомендації будуть незамінні. Ось деякі причини, за якими автор рекомендує звернути увагу на біг:

– це вправа номер один для спалювання калорій;
– для бігу не потрібно дороге спорядження;
– біг дає можливість побути наодинці з собою;
– біг покращує сексуальне здоров’я;
– біг дає можливість вибратися на свіже повітря і насолодитися природою;
– біг збільшує тривалість життя;
– біг нормалізує обмін речовин;
– біг зводить стреси нанівець;
– біг сприяє розвитку творчої сторони особистості;
– біг заряджає енергією;
– біг підвищує самооцінку;
– біг підіймає настрій;
– під час бігу відбувається потужний викид ендорфінів (гормонів радості);
– під час бігу мозок працює активніше, думки упорядковуються;
– біг змінить ваше життя на краще!

Кому буде цікава книга

Велика частина книги буде цікава починаючому спортсмену, який робить перші кроки в напрямку бігу і жадає системності та основ.

Біг для всіх. Шлях до здоров’я в будь-якому віці
Євгеній Яремчук